€ 11-14/h

Bez języka dam pracę w Niemczech przy remontach od zaraz w budownictwie Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 01:16

Od zaraz ofertujemy zatrudnienie przy remontach i wykończeniach w Kolonii. Niemcy praca w budownictwie dla malarzy-szpachlarzy bez znajomości języka. Zakwaterowanie oraz transport do Niemiec zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany przy remontach – szpachlarz/malarz/glazurnik

Lokalizacja: okolice Kolonii – Niemcy

Wynagrodzenie: od 11 do 14 euro na godzinę w zależności od kompetencji/umiejętności oraz szybkości pracy, co daje około 8-12 tysięcy PLN miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5-6 osób (do wzmocnienia aktualnej ekipy)

Opis stanowiska pracy:

  • oferta skierowana głównie do malarzy-szpachlarzy, glazurników, pomocników, monterów regipsów czy osób do elewacji
  • praca przy wykończeniach

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • dynamiczne tempo pracy
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech na polskiej umowie z zaświadczeniem A1
  • atrakcyjne zarobki zależne od szybkości oraz umiejętności
  • pracę od zaraz
  • transport zorganizowany przez pracodawcę
  • pracę w systemie 4/1 lub 5/1 – do uzgodnienia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższa ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

+48 728 585655

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-remonty-wyjazd2-11poszukiwany-malarz-szpachlarz-glazurnik-CID4-IDLXBWy.html

ID ogłoszenia: 7546187a86136005