€ 1300 EUR

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu od zaraz Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:38

Od zaraz w rejonie Mainz atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka dla sprzątaczek, sprzątaczy również bez doświadczenia.

Firma Niemiecka Das Putz Duo poszukuje panie na stanowisko pracownika porządkowego.
Twoje zadania:
– sprzątanie mieszkań prywatnych, biur, praktyk
– praca od poniedziałku do soboty od 8.00 do 16.00

Wymagania:
– mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość j. niemieckiego nie wymagane ale mile widziane
– chęci do pracy
– zaangażowanie
– prawo jazdy Kat. B – mile widziane

To proponujemy:
– przyjazna i mila atmosfere w pracy
– umowę niemiecką
– pełne ubezpieczenie
– samochod służbowy
– terminowe wypłaty wynagrodzenia
– pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zameldowaniem, otwarciem konta bankowego, wniosek o rodzinne
– pomagamy znależć miejsce zakwaterowania

Jesli zainteresowala cie nasza oferta zadzwon lub prześlij swoje CV na adres:

Das Putz-Duo Hauptstr. 117, 55120 Mainz Niemcy lub E-Mail: ag@putz-duo.de, Te. 0049 176 31 50 59 31 lub 0049 6131 5868695

ID ogłoszenia: 9965edbac83c7cb6