€ 3500 +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy testowaniu leków od zaraz w Starnberg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Starnberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 mc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 02:42

W Starnberg k. Monachium od zaraz (luty 2020) do podjęcia praca w Niemczech w charakterze testera leków. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu (bezpłatnie!).

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Monachium (Starnberg), Niemcy

Wynagrodzenie: 3500 euro brutto miesięcznie

Umowa: na pół roku (do końca lipca 2020)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
  • zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów
  • testy to między innymi proste zadania sprawnościowe
  • szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna
  • badania są całkowicie bezpieczne prowadzone pod nadzorem doświadczonej kadry naukowców

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta wielkanocne!
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • testmedical@postpro.net w tytule proszę napisać “Testy luty 2020 + Nazwisko i Imię”

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami do końca stycznia br.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 6205e24a92399446

10 komentarzy na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy testowaniu leków od zaraz w Starnberg 2020”

  1. Bartek1999 na 20 stycznia 2020 @ 15:29

    Witaj jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt na email szupas123@gmail.com lub numer telefonu 793 029 166

  2. Zaintetesowany

  3. KamasHi123 na 20 stycznia 2020 @ 17:07

    Witam!
    Uczen 3kl LO jest zainteresowany oferta. Czy istnieje mozliwosc podjecia pracy w Maju ?Okres jaki mnie interesuje to min. 6 miesiecy.
    Kontakt:606499825 (sms)
    Email: krystian.lodkowski@o2.pl

  4. 533038596

  5. Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy. Marek Rutkowski tel. +48739000648
    mail marek567@autograf.pl

  6. Artur33artur na 22 stycznia 2020 @ 23:05

    Testy luty 2020
    Uniszewski Artur
    509-800-820

  7. Bartek1999 na 23 stycznia 2020 @ 09:45

    Testy Luty 2020 Szupik Bartosz
    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy
    793-029-166

  8. Proszę o więcej informacji pod numerem telefonu +48722129322 , końskie zdrowie, gotowy wyjechać od zaraz.

  9. Wysłałem cv na e-mail.
    Z poważaniem Ernest Raszka

  10. Hallo,
    ich bin interesiert und würde gerne erfahren ob es möglich ist ab Juli 2020 anzufangen? Danke für die Info. +48573142848 oder krukowskakasia41@gmail.com