€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory jeżyn Pforzheim 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pforzheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 czerwca 2022 01:24

Zatrudnienie sezonowe w okolicy Pforzheim przy zbiorach jeżyn bezkolcowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców

Miejsce zatrudnienia: Niemcy okolice Pforzheim

Zarobki: do ustalenia / na akord

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy zbiorach jeżyn bezkolcowych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wydajność, pracowitość, zaangażowanie
  • brak przeszłości kryminalnej
  • dostępność od sierpnia 2022

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na około 2,5 miesiąca
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu z dostępem do wi-fi, wyposażonymi kuchniami, pokojami, łazienkami
  • możliwość pobierania zaliczek na zakupy 2 razy w tygodniu
  • pensja w zależności od wydajności
  • wynagrodzenie wypłacane na kontro

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod poniższym numerem:

  • 512 998 852

– jeżeli nikt nie odbiera prosimy spróbować później.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-jerzyn-bezkolcowych-niemcy-CID4-IDKAQUH.html

ID ogłoszenia: 23362aef567498d5