€ 1925 brutto +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dla par Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kawy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2019 03:37

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie w Hamburgu również dla par pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: około 1925 € brutto miesięcznie (12,30 Euro/h)

Zakres zadań:

  • prosta praca na stanowisku pakowacza kawy
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku wykonuje pracę na jednym z etapów procesu pakowania – zadania będą wykonywane w szybkim tempie z podziałem na obowiązki
  • zadania polegają na wkładaniu kawy oraz kubka do pudełka z przezroczystym frontem,  składaniu pudełek, zamykaniu, foliowaniu itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, sumienność, zdyscyplinowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy pakowacza
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na podstawie umowy o pracę na 3 miesiące
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • praca na pełny etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • płatny urlop
  • ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • opieka koordynatora na miejscu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Hamburg sierpień_19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8965d46cc430470b

8 komentarzy na “Bez znajomości języka dla par Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kawy Hamburg”

  1. aninieczka1 na 5 sierpnia 2019 @ 15:24

    witam jestem zainteresowana wraz z mezem ta praca prosze o kontakt 531-982-244

  2. kwlodkowski na 5 sierpnia 2019 @ 15:28

    Witam serdecznie czy Państwa ogłoszenie o prace jest wciąż aktualne jestem dyspozycyjny od zaraz proszę o kontakt 795-619-114.

  3. Damian_Edyta na 7 sierpnia 2019 @ 14:17

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy kontakt e-mial: max.d@wp.pl

  4. Witam para zainteresowana numer kontaktowy 511238615 wyjazd możliwy od 20 sierpnia

  5. Jerzy Katowice na 13 sierpnia 2019 @ 17:36

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt
    514716923

  6. Mareczek88 na 18 sierpnia 2019 @ 17:15

    Dobry jestem gotowy wraz z bratem mój e-mail to atom88-88@wp.pl prosze o szybki kontakt bo mam jeszcze 3 dobre oferty pzdr.

  7. Dominika94 na 2 września 2019 @ 00:09

    Zainteresowana prosze o kontakt dominika9419@o2.pl