€ 2400-2800/mc brutto

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy na produkcji detergentów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 01:15

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par możliwe także bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii przy produkcji detergentów, środków czystości. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2400-2800 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 15

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Kolonii, zajmującej się produkcją i dystrybucją środków do sprzątania znanej marki
  • zadania polegają na kontroli jakości, pakowaniu, etykietowaniu, obsługiwaniu urządzeń, pilnowaniu ciągłości, zdejmowaniu pustych opakowań z taśmy
  • w pierwszych dniach pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z zasad BHP i stanowiskowe, po którym zostanie oddelegowany do konkretnych zadań

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • punktualność
  • motywacja do nauki nowych rzeczy
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • 3 zmianowy system pracy
  • gruntowne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatny urlop
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami
  • zamieszkanie w wynajmowanych mieszkaniach, koszt od osoby to 350 euro/miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/12

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 957638f3fbeaf79e