€ 2250/mc brutto

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy na produkcji zabawek od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 marca 2021 02:59

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf dla par na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Praca w Niemczech bez znajomości języka do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Wakaty: 10

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji zabawek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualny montaż części
  • do zadań należy przeprowadzanie kontroli jakości, używanie elektronarzędzi, samodzielne wykonywanie elementów – odlewanie oraz obróbka, składanie, pakowanie i magazynowanie
  • zadania przydzielane są w zależności od predyspozycji

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będą zgłoszenia od par mobilnych
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt to 400 euro od pary lub 250 euro od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 326603e8a9f6416e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.