€ 1450 euro brutto miesięcznie

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:13

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w sklepie przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • prace fizyczne w supermarkecie
  • wykładanie towarów na półki, porządkowanie towaru
  • obsługiwanie dostaw – rozładunek oraz rozkładanie towaru na magazynie
  • przygotowywanie ekspozycji
  • dbanie o czystość i ład

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, zorganizowanie, pracowitość
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowie
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla pracowników najlepszych
  • na miejscu zorganizowane jest wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • praca w systemie zmianowym
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny zgłoszenia: fizycznawykladanietowaru/01/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-wykladanie-towaru-od-zaraz-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 431568a912364a21

2 komentarze na “Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru od zaraz Hamburg”

  1. MarcinSzukamPracy na 15 stycznia 2016 @ 13:19

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą.Jestem z zawodu sprzedawca handlowy i szukam pracy w Hamburgu. Jeśli Państwo nadal potrzebują pracowników proszę o kontakt papec17@o2.pl Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowana pracą od zaraz prosze o kontakt
    733159382

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.