€ 13,40/h +dieta

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przeprowadzki od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2020 04:21

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Kolonii przy przeprowadzkach klientów prywatnych i firmowych.

Stanowisko: pracownik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 15 euro netto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • pomoc w przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych
  • osoba zatrudnienia na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przenoszenie, zabezpieczanie, demontaż oraz montaż sprzętów i mebli
  • często również wyjazdy z noclegiem za miasto

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie posiadanie prawo jazdy kat.B lub C
  • gotowość do wyjazdów cyklicznych
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • logiczne myślenie i umiejętność przewidywania

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • sprawdzonego pracodawcę
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 05/2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 5875eb2a70a0cc48

5 komentarzy na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przeprowadzki od zaraz Kolonia”

  1. andrzej110 na 11 maja 2020 @ 16:33

    Proszę o kontakt 505 616 330

  2. MartinWroc na 16 maja 2020 @ 14:35

    Witam. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt telefoniczny 504589375. Pozdrawiam

  3. Arek Olszak na 19 maja 2020 @ 18:46

    Jestem zainteresowany arrkolszak@yahoo.com tel 737296100

  4. Mirek orlowski na 19 maja 2020 @ 19:04

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt tel 517215096
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  5. Arek Olszak na 19 maja 2020 @ 19:55

    Jestem zainteresowany arekolszak@yahoo.com tel +48737296100