€ od 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech sortowanie dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:57

Magazyn z Hamburga zatrudni pracowników fizycznych od zaraz do sortowania paczek. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla par lub grup.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto do końca marca, od kwietnia 8,80 euro brutto za godzinę

Termin: praca od zaraz do czerwca 2015 włącznie

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne na magazynie.
  • Pracownik będzie miał za zadanie sortować paczki.
  • Zadaniem będzie rozmieszczenie towarów na odpowiednich półkach magazynowych.
  • Dbanie o ład i porządek.

Oczekiwania:

  • mile widziane aplikacje od par i grup
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • duże zmotywowanie
  • samodzielność w wykonywaniu prac
  • brak problemów ze zdrowiem a szczególnie z kręgosłupem i stawami
  • własne auto – może być 1 samochód na grupę 3-4 osobową

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki, od kwietnia podwyżkę
  • bezpłatne zamieszkanie w 2-3 osobowych pokojach
  • minimum 35 godzin pracy w tygodniu
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym
  • niemiecka umowa o pracę z ubezpieczeniem

Aplikacja:

Dokumenty prosimy przesłać mailowo na poniżej podany adres:

adres kontaktowy: rekrutacja@ksps.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-sortowacz-bez-znajomosci-jniemieckiego-2712559.html

ID ogłoszenia: 583550f3e6428682

5 komentarzy na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech sortowanie dla par Hamburg”

  1. Witam jesteśmy parą małżeńską,jesteśmy zainteresowani ofertą. CV I LM wysłaliśmy na mail.Pozdrawiamy

  2. Jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt. Małgorzata – 781713934 ma_kre@interia.pl

  3. Witam,z mężem i synem jesteśmy zainteresowani ta oferta, mąż i syn posiadają certyfikat na wózki widlowe.posiadamy auto.nr. tel 516269722.pozdrawiam

  4. MOnissska21 na 24 marca 2015 @ 21:58

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta posiadamy własny samochód jesteśmy pracowici i gotowi do podjęcia pracy od zaraz prosimy o kontakt na nr 788749155

  5. daniel8877 na 27 marca 2015 @ 19:12

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta tel:690226480

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.