€ do ustalenia

Bez znajomości języka komisjonowanie na magazynie Niemcy praca od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 03:53

Ogłoszenie zatrudnienia w Kolonii na magazynie w roli pakowacza – komisjonera. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce pracy: różne lokalizacje dostępne – Langenau, Bremen, Ulm, Kolonia, Hamburg

Nr referencyjny: 06/2015KO

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • pakowanie
  • komisjonowanie towarów
  • obsługa dostaw
  • rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie przy pakowaniu, komisjonowaniu oraz korzystaniu z systemu słuchawkowego, monitora lub skanera
  • konieczna jest znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • zatrudniamy osoby w wieku do 40 lat
  • szybkie tempo pracy
  • niezawodność
  • doskonałe zorganizowanie
  • umiejętność obsługi wózka widłowego niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • niemieckie zatrudnienie na czas nieokreślony
  • dodatki za nadgodziny oraz pracę podczas zmian nocnych
  • uczciwe zarobki
  • stała premia w postaci diety wypłacanej raz na miesiąc
  • szkolenie stanowiskowe z BHP, obsługi wózka i systemu komputerowego magazynowego
  • wsparcie opiekuna polskiego pochodzenia
  • zorganizowane miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz LM na adres:

recruiting@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2816149.html

ID ogłoszenia: 148559428894c442