€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka komisjonowanie na magazynie praca Niemcy od zaraz Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 września 2015 00:49

Oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku magazyniera przy komisjonowaniu i pakowaniu towarów. Zatrudnienie od zaraz na terenie Turyngii bez znajomości języka niemieckiego. Preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Turyngia, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • komisjonowanie oraz zbieranie towarów
  • przygotowywanie do wysyłki
  • pakowanie oraz przepakowanie produktów na palety
  • kontrolowanie jakości towarów
  • skanowanie, liczenie
  • obsługa dostaw
  • rozładunek towarów
  • zabezpieczanie palet, foliowanie
  • zadania porządkowe

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • mile widziane posiadanie własnego auta
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • koniecznym warunkiem jest posiadanie ubezpieczenia w ZUS na dni dni przed wyjazdem
  • możliwość samodzielnego wyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • pracę na niemieckiej umowie
  • zatrudnienie na pełny etat
  • lokum zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 98755fa7abd19585

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka komisjonowanie na magazynie praca Niemcy od zaraz Turyngia”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą mamy po 20-22 lata jest nas 2-4os Posiadamy własne auto oraz potrafimy porozumiewać sie w j.ang w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy gotowi podjąć prace na dłuższy okres czasu
    nr tel 886 561 979
    nr tel 536384110