€ 1400-1500/mc netto

Bez znajomości języka na produkcji soków Niemcy praca od zaraz 2018 Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2018 05:10

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji soków owocowo – warzywnych. Oferta dla Polaków bez znajomości języka z Bonn 2018.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Pensja: 1400 do 1500 euro netto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Start: od sierpnia 2018

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dbała o najwyższą jakość składników, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn a także dbanie o ciągłość produkcji
  • pracownik będzie wykładał puste szklanki na linię produkcyjną i naklejał etykiety

Oczekiwania:

  • otwartość oraz zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile widziana znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidy do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • przeszkolenie pracownicze i wszelka pomoc ze strony koordynatora
  • półroczny kontrakt
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • opcja podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja soków, 08/2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1515b5e204b939e1