€ 12,50/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz przy pakowaniu keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2020 04:40

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Dreźnie dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto

Obowiązki:

  • łatwa praca produkcyjna na stanowisku pakowacza
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie produktu

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, energiczność, zaangażowanie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pełna samodzielność, punktualność, odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdyscyplinowanie
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • opcja korzystania ze świadczeń socjalnych
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia dla najlepszych
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę na dłużej
  • atrakcyjne premie i dodatki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do składania zgłoszeń elektronicznie, na adres:

  • [ogłoszenie nieaktualne] z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-drezno-2020/

ID ogłoszenia: 4065ea9d1f293346

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz przy pakowaniu keczupów Drezno”

  1. Jestem zdecydowany podjąć pracę przy opakowaniu keczupow .proszę o kontakt tel.+48882082990.Tomasz.