€ 7,5 euro netto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla malarza na budowie od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 00:48

Firma budowlana z Hannoveru zatrudni od zaraz malarzy-tapeciarzy. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego przy wykończeniach z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Zarobki: 7,5 euro netto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do pracy wykończeniowych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie tynkować ściany, kłaść gładź, szpachlować i szlifować.
  • Obowiązkiem będzie malowanie ścian i sufitów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach wykończeniowych oraz murarskich
  • referencje od byłych pracodawców
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • obowiązkowość
  • wykształcenie kierunkowe
  • niezawodność

Oferujemy:

  • uczciwe zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz na ok. 2 miesiące
  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowane bezpłatne lokum
  • praca po około 180 godzin miesięcznie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: praca@forwork.eu z dopiskiem: Malarz Wewnętrzny- Niemcy, Hanower

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239kh8/

ID ogłoszenia: 20054ce3a12a922f