€ 12,25/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na magazynie z napojami od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 maja 2018 03:48

Poszukujemy chętnych do zbierania zamówień na magazynie hurtowni napojów w Lipsku. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni napojów przy kompletowaniu zamówień na palety z pomocą skanera i ręcznego wózka paletowego
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym i danie o dokumentację papierową
  • przygotowywanie zamówień do wydania firmom logistycznym

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • umiejętność współpracy
  • mile widziane doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę w cenie 200 euro od pary lub 150 od osoby
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • dla pracowników najlepszych rozwój i awans

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Magazyn z napojami, Lipsk 05/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 365ae6081eebe9c

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na magazynie z napojami od zaraz Lipsk”

  1. Witamy jesteśmy zainteresowani ofertą .Jesteśmy parą pan 41 pani 36 obecnie pracujemy w Holandi szukamy czegoś bliżej i na dłużej tel.792-239-540 lub 730-290-182

  2. Witam.
    Jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem…

  3. Damianpk1995 na 8 lipca 2018 @ 14:26

    Witam jestem zainteresowany ogloszeniem z dziewczyna wiem 23.19lat tel 793316214