€ 1820 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 04:31

Hurtownia z Lipska zatrudni od zaraz na magazynie sklepu internetowego z obuwiem. Niemcy praca aktualna dla par również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Zarobki: 1820 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku oraz ładu na półkach, regularne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • zadania fizyczne, np. rozładunek oraz załadunek
  • głównym zadaniem będzie zbieranie produktów pod zamówienia składane za pośrednictwem sklepu internetowego
  • pakowanie i wysyłka
  • współpraca z kurierami oraz innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • możliwość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane na czas
  • dodatki i atrakcyjne rabaty
  • opcję wykupienia tanich posiłków w barze pracowniczym
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 220 euro od osoby lub 350 od pary miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie z obuwiem, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 7345a1ef6fd6ef43

2 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk”

  1. Ircia_131 na 4 grudnia 2017 @ 11:32

    Witam.Razem z kolezanka jestesmy zainteresowane praca .Obecnie jestesmy w haldensleben.Prosze o kontak Ircia_131@wp.pl

  2. Madzia12345 na 20 lipca 2018 @ 18:47

    Jestem zainteresowana wraz z chłopakiem proszę o szybki kontakt

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.