€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz Kolonia produkcja dań mrożonych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2015 22:09

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji dań mrożonych. Zatrudnienie dla par w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Wspieranie prac produkcyjnych przy przygotowywaniu dań mrożonych. Początkowo proste zadania przy porcjowaniu składników i donoszeniu ich. Później, po odpowiednich szkoleniach do zadań mogą zostać zlecone prace przy pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • gotowość do wzięcia udziału w 3dniowym bezpłatnym szkoleniu wprowadzającym
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • sumienność, skrupulatność
  • obowiązkowość
  • dynamiczność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnych niemieckich warunkach
  • pierwsza umowa na czas określony trwający 3 miesiące
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • osoby najlepsze będą mogły awansować w strukturach firmy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • terminowe wypłacanie pensji
  • premie wydajnościowe
  • zorganizowane zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu pracowniczym za 245 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:Produkcja/06/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 38155534366cbea3

2 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz Kolonia produkcja dań mrożonych”

  1. cieslak71 na 16 maja 2015 @ 21:16

    Ja wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą mieszkamy w Bonn i mamy blisko do koloni mój numer +4915218035757 Pozdrawiam.

  2. Vincenza D na 17 maja 2015 @ 17:09

    Witam,
    Jesteśmy parą z Krakowa, oboje mamy po 21 lat i motywacje do pracy od zaraz, posiadamy również samochód cv zostało wysłane na podany e-mail.
    Pozdrawiamy.