€ 10,84/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie galanterii od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 05:12

Poszukujemy osób bez znajomości języka do pakowania galanterii skórzanej w Wolfsburgu. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2018 dla par. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz artykułów skórzanych

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Wolfsburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się skrupulatną kontrolą jakości artykułów galanterii skórzanej oraz ich pakowaniu
  • produkty niespełniające wymogów jakościowych trzeba cofnąć i oznaczyć gdzie występują wady
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za dołączanie certyfikatu o oryginalności

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • uczciwość
  • sprawność manualna

  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wysokie zarobki
  • sprawdzonego pracodawcę
  • legalną umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracodawca zapewnia pomoc w postaci opłacania kosztów za media

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnych danych kontaktowych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: Pakowacz galanterii skórzanej 07/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-galanterii-bez-jezyka-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 6145b6208b19b1aa

4 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie galanterii od zaraz Wolfsburg”

  1. Pracownik idelany na 6 sierpnia 2018 @ 14:18

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy jako pakowacz galanteri od zaraz posiadamy własne autko prosimy o jak najszybszy kontakt 511359913

  2. Anna Krawczyk na 9 sierpnia 2018 @ 16:21

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem 724621148

  3. witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy od zaraz prosimy o jak najszybszy kontakt 575350384