€ 12,19/h brutto + premie

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie batoników od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2019 05:36

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu batoników dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz propozycja z Berlina dla Polaków na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,19/h brutto + premie

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • praca przy pakowaniu batoników na linii produkcyjnej w fabryce słodyczy z Berlina
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za udział w procesie maszynowego pakowania batoników czekoladowych – pracownik kontroluje jakość i obsługuje urządzenia produkcyjne

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysokie ambicje
  • wytrzymałość
  • bezproblemowe przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • dyspozycyjność od zaraz – zatrudnienie od marca 2019
  • tanie wyżywienie na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie batoników, Berlin 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 3375c72f0d49cf1d

15 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie batoników od zaraz Berlin”

  1. AngelikaMistura na 25 lutego 2019 @ 09:36

    Dzień dobry, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani wyjazdem, posiadamy prawo jazdy, samochód oraz w stopniu komunikatywnym znamy język Niemiecki. Proszę o wiadomość bądź telefon :+48 725 441 794

  2. Sabrut8672 na 25 lutego 2019 @ 18:59

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy z chłopakiem. Mamy doświadczenie na produkcji za granicą. Prosimy o kontakt : 690250961

  3. Zainteresowana para z doświadczeniem.
    Od zaraz. Kontakt 505243773,514676794
    Lub ola.dan192@wp.pl

  4. Konrad.wiel na 28 lutego 2019 @ 10:46

    Witam wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani kontakt: 570 037 077

  5. pablo1234 na 28 lutego 2019 @ 15:03

    witam, jestem zainteresowany mój numer to 698618883

  6. kusior1919 na 1 marca 2019 @ 13:36

    Zainteresowany,2 osoby 570869784

  7. KingaKrupa na 3 marca 2019 @ 11:39

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z chłopakiem.. Mieszkamy w Berlinie i szukamy pracy. Kontakt do nas +48661779854

  8. Witam wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta. Prosze o kontakt ombre2014@wp.pl

  9. kabura9820 na 4 marca 2019 @ 22:13

    Jestem zainteresowany z dziewczyna prosze o kontakt 783-515-507

  10. Anna Gnacinska na 4 marca 2019 @ 23:40

    Jestem zainteresowana ofertą sama lub wraz z chlopakiem. Proszę o kontakt jeśli to nadal aktualne : +48 721379127

  11. Dominik9090 na 5 marca 2019 @ 16:50

    Dzień dobry,jestem zainteresowany wraz z narzeczoną . Proszę o kontakt dominikstan90@wp.pl

  12. danio6370 na 5 marca 2019 @ 22:47

    Witam zainteresowana para +31625773878
    duze doswiadczenie na stanowisku orderpicker

  13. aniaa1999 na 10 marca 2019 @ 20:12

    Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z chłopakiem.
    Jesteśmy dostępni od zaraz, posiadamy również własny samochód 🙂
    Proszę o kontakt 575131997
    Pozdrawiam

  14. Witam.Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą pracą .prosimy o kontakt ulenka41@poczta.onet.pl

  15. Werka123 na 21 marca 2019 @ 11:41

    Niech państwo odezwą się na meila weronikakluczyk0@gmail.com