€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par w Berlinie pakowanie kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 01:34

Aktualna możliwość podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu kanapek oraz wrapów. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik kontroluje jakość pieczywa oraz wszelkich składników. Głównym zadaniem będzie pakowanie gotowych wrapów oraz kanapek.

Oczekiwania:

  • zwinność, zręczność
  • konieczne jest posiadanie książeczki z sanepidu
  • znajomość i umiejętność postępowania zgodnie z zasadami BHP
  • zwracanie uwagi na detale
  • szybkość, zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana jednak nie jest konieczna

Oferta:

  • zatrudnienie dla par od zaraz
  • zamieszkanie w wynajętej kwaterze pracowniczej, osoby zatrudnione muszą zadbać samodzielnie o sztućce, naczynia czy pościel
  • pierwsza umowa na czas określony z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • legalna praca

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać na poniżej podany adres kontaktowy.

Adres: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: PKiW/05/15

Konieczne jest załączenie aktualnego CV, danych kontaktowych oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-berlin-pakowanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 960553b7d07c9fc7

6 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par w Berlinie pakowanie kanapek”

  1. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą. Mój numer telefonu 697 968 847, wysłałam już swoje CV na podany wyżej adres e-mail. Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy,szybko nawiazuje kontakty z ludzmi
    podejme prace od zaraz.

    tel.786954943

  3. Natala 966 na 30 kwietnia 2015 @ 20:44

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy z kolegą. Mamy 19 lat. Prosimy o kontakt nata96@spoko.pl

  4. Natala 966 na 30 kwietnia 2015 @ 20:45

    Witam jestem zainteresowana pracą razem z kolegą. Mamy 19 lat. Prosimy o kontakt nata96@spoko.pl

  5. Witam ! Jestem zainteresowany Państwa ofertą ! Jestem osobą nie pijąca ani nie palącą. Numer telefonu i bardzo prosilbym o kontakt : 725 980 493 oraz email bartek9288@wp.pl

    Z góry dziękuje i Pozdrawiam !

  6. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ww.pracą pakowania kanapek w Berlinie. Dobrze zorganizowane i zmotywowane do pracy. Kontakt e-mail: bolis3004@gmail.com , tel. 609 46 3004 lub 889 062 701.