€ 8,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie spożywczym od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:38

Magazyn z artykułami spożywczymi zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech pracowników przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Hanoweru bez znajomości języka niemieckiego, zadania będą wykonywane w systemie pick by voice.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Hannover, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • zatrudnienie na magazynie z artykułami spożywczymi
  • zbieranie produktów na magazynie w systemie pick by voice (wymagana znajomość 25 komend, umiejętność przyjęcia zlecenia oraz potwierdzenia za pomocą mikrofonu)
  • praca zgodnie z zasadami BHP
  • pilnowanie porządku
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę wózków typu Jungheinrich

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych mogących przyjechać swoim samochodem
  • bezproblemowa znajomość liczebników niemieckich i podstawowych komend do obsługi pick by voice
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • udokumentowane doświadczenie i praktyczna zdolność obsługi systemy pick by voice

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodniej z niemieckimi standardami
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • praca w godzinach nadliczbowych, w niedziele, święta będzie premiowana zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • pracę od zaraz
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • pomoc na miejscu w kwestii rozliczenia się z podatku czy innych spraw formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: k.chylinska@eurojob24.pl

W nagłówku wiadomości należy wpisać: Komisjoner.

Możliwy kontakt telefoniczny pod numerem: 669100660

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bci3/

ID ogłoszenia: 960562d732da6a3b