€ 1700 euro brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie obuwniczym od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:55

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Pensja miesięczna: 1700 euro brutto
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie obywa się na magazynie sklepu internetowego z obuwiem – głównie sportowym
  • pracownik zajmować się będzie kompletowaniem zamówień składanych przez klientów drogą elektroniczną
  • obowiązkiem będzie zatem wyszukiwanie produktów na magazynie, pakowanie, drukowanie oraz naklejanie etykiet adresowych dla firmy spedycyjnej oraz wydawanie towaru kurierowi
  • do zadań należeć będzie także aktualizowanie stanów magazynowych w systemie informatycznym – prosta obsługa, wprowadza się jedynie numer id. artykułu i potwierdza wyjście z magazynu

Oczekiwania:

  • dokładność i skrupulatność
  • zdolność do bezproblemowej obsługi komputera, drukarki i skanera
  • sprawność manualna
  • wyrabianie się w powierzonym czasie
  • kreatywność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność logicznego myślenia

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu i wynajęciu kwatery
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin oraz ekstra płatnej pracy w soboty
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi warunkami zatrudnienia
  • dla najlepszych stałą pracę w Niemczech z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-z-butami2/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 70588e3fec7ccd7

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie obuwniczym od zaraz Hamburg”

  1. Witam serdecznie! Od dnia dzisiejszego pilnie poszukuję pracy od zaraz. Dotychczas pracowałam jako pracownik magazynowy dla firmy DHL w Neumünster. Przeprowadzka nie jest problemem.
    Z pozdrowieniem
    Angela Frasz

  2. Angelika Dobrzanska na 9 lutego 2017 @ 10:23

    Jestem zainteresowana ofertą wraz z chlopakiem. Mozliwosc zabrania dwoch lub jeden osoby. nr tel. +48 503699073

  3. wiolas230 na 18 lutego 2017 @ 19:07

    witamyjestesmy para zainterowana.mamy tez kolege ktory rowniez ma doswiadczenie na momisjonowaniu.729232269

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.