€ 12,93 €/h +8€ netto diety/d

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie spożywczym od zaraz 2023, Geisenfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geisenfeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 00:49

W rejonie Geisenfeld od zaraz dla komisjonerów także bez znajomości języka oferta ciekawej pracy w Niemczech na magazynie z art. spożywczymi. Zatrudnienie 2023 przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera lub zestawu słuchawkowego.

Zakres obowiązków

  • prace magazynowe
  • zbieranie zamówień – praca na słuchawkach lub skanerze

Oczekujemy

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego jedynie koniczności przyswojenia podstawowych zwrotów i liczebników w języku niemieckim
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • samochodu na wyjazd

Oferujemy

  • stawkę 12,93€ b/h + 8€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień
  • dodatki zmianowe 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę po 9-ciu miesiącach
  • zakwaterowanie

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/komisjoner-pick-by-voice-w-magazynie-spozywczym

ID ogłoszenia: 23163f15a769182a