€ 10,45/h brutto +dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji czekolady od zaraz fabryka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2021 02:10

Oferujemy zatrudnienie w fabryce słodyczy ze Stuttgartu na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Pensja: 10,45/h brutto + dodatki

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 25

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie praca w zakładzie produkcyjnym, polegająca na pakowaniu wyrobów z czekolady
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie własne auto i prawo jazdy kat. B
  • dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym oraz w niektóre weekendy

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie agencji pośrednictwa
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pakiet socjalny
  • uczciwe zarobki
  • 5 euro netto diety za każdy dzień roboczy
  • +25% dodatku za pracę w godzinach nocnych i +50% za pracę w niedziele
  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie dla par
  • wsparcie w zorganizowaniu dokumentów oraz wyjazdu do Niemiec

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/315607/0/

ID ogłoszenia: 96461bf022417e29

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji czekolady od zaraz fabryka Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowana pracą można.tel.692012473