€ od 9 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 września 2016 05:31

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji przy montażu foteli, siedzeń samochodowych. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w fabryce z Ingolstadt.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Ingolstadt, Niemcy
Zarobki: stawka godzinowa od 9 euro brutto na początek do 11,25 euro brutto po 9 miesiącach

Opis stanowiska pracy:

  • prace w fabryce słynącej z produkcji siedzeń oraz foteli samochodowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczny i maszynowy montaż części oraz samych foteli samochodowych
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości
  • pracownik może być przydzielony do pakowania gotowych części

Oczekiwania:

  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca dodatkowo zapewnia pracownikowi dietę
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie na miejscu zorganizowane przez pracodawcę, koszty pozostają do uregulowania dla pracownika
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • za pracę w godzinach nocnych wyższe zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 61457ccd2de8c82d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt”

  1. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doswiadczenie. Prosze o kontakt +48 501 836 533