€ 13,50€/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz dla par przy pakowaniu keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2020 02:50

Propozycja zatrudnienia dla par również bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów. Od zaraz Niemcy praca w fabryce z Drezna na stanowisku pakowacza przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na kontroli jakości, dbaniu o ciągłość oraz pakowaniu keczupów oraz koncentratów pomidorowych
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • brak uzależnień
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 200 euro od osoby + media
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 7535f6a7069610bd

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.