€ 1750-2250/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie obuwia sportowego Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2018 05:25

Hurtownia obuwia sportowego z Bremen zatrudni od zaraz chętnych bez języka do zbierania zamówień na magazynie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1750 do 2250 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Zakres zadań:

  • pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień na obuwie
  • obowiązkiem będzie pilnowanie porządku, przeprowadzanie inwentaryzacji, wprowadzanie danych do systemu
  • do zadań należy pakowanie produktów zamówionych i wydanie kurierom

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • sumienność, pracowitość, zaangażowanie, staranność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki pozwalające na życie “na poziomie”
  • pomoc przy zakładaniu konta w banku oraz przy sprawach urzędowych
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla tych, którzy się sprawdzą
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w organizacji zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Bremen 05/2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 9905adcd2f051f99

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie obuwia sportowego Bremen”

  1. jestem zainteresowana +48 796 044 561

  2. Jestem zainteresowana 015214423595

  3. Monika1983 na 21 stycznia 2019 @ 12:05

    ±48729636775

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.