€ 13,19/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie z chemią samochodową Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 maja 2019 05:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie z chemią samochodową. Zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków bez znajomości języka przy komisjonowaniu.

Stanowisko: komisjoner na magazynie z chemią samochodową

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 13,19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła obowiązki komisjonera na magazynie z chemią samochodową
  • do zadań należeć będzie kompletowanie zamówień i pakowanie towarów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pilnej pracy w Niemczech
  • gotowość do nauki około 100 podstawowym zwrotów w języku niemieckim
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, zaangażowanie, pracowitość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, staranność

Zapewniamy:

  • po przepracowaniu 6 miesięcy podwyżka do 14,50 euro brutto na godzinę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • za 100% frekwencję pewne premie
  • dodatki za wydajność
  • zatrudnienie w młodym, zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w zadania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o wysłanie zgłoszenia zatytułowanego:

„Komisjonowanie na magazynie z chemią samochodową, Hanower” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • beschaftigung@munich.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-z-chemia-samochodowa-hanower/

ID ogłoszenia: 9765ce5a7e186032

4 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie z chemią samochodową Hanower”

  1. Prosze o kontakt 729586501

  2. Sara310795 na 30 maja 2019 @ 08:19

    Proszę o kontakt +4915215015280

  3. Gosia1985 na 31 maja 2019 @ 23:13

    Prosze o kontakt na adres e-mail lisieckamalgorzata1985@gmail.com

  4. Proszę o kontakt na korba211@gmail.com
    Lub pod numer +48794996373