€ 12 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Berlin na magazynie zoologicznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:46

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt. Oferta z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Berlin
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z artykułami zoologicznymi – karmami, akcesoriami takimi jak obroże, smycze, kagańce, różnego rodzaju zabawki, smakołyki, posłania itp.
  • osoba którą zatrudnimy będzie wspierać codzienne prace – zbierać zamówienia, dbać o porządek, przyjmować dostawy
  • do zadań należeć będzie również pakowanie, aktualizowanie baz danych oraz współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • doświadczenie
  • brak nałogów
  • terminowość
  • sumienność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • otwartość i szybkość w nawiązywaniu nowych znajomości
  • dbanie o dobre imię firmy
  • wysoka kultura osobista
  • dobra kondycja i brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane płatnie w hotelu robotniczym, oddalonym od miejsca pracy o 4 kilometry, koszt miesięczny to 250 euro plus media
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny a dla pracowników najrzetelniej wywiązujących się z zadań możliwość podjęcia stałej współpracy
  • pracę wyłącznie na zmianie nocnej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na magazynie zoologicznym, Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 5685933dc9da8b36

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Berlin na magazynie zoologicznym”

  1. ula-borowska na 21 czerwca 2017 @ 10:46

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Chętnie wyjadę z większą grupką zainteresowanych. Jesteśmy pracowici i mobilni. Pozdrawiam +48 668 880 008 ula-borowska@wp.pl