€ 2300 +premie, dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji czekolady fabryka w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2020 02:48

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji czekolady 2020. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: miesięcznie 2300 euro brutto plus premie i dodatki

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna w fabryce w której zachowywane są wysokie standardy BHP, w tym: bezpieczne odstępy, specjalny strój, maseczki, środki higieniczne itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o wysoką jakość, odmierzanie składników, proste zadania manualne, pakowanie oraz obsługa urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność, zorganizowanie, solidność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • system zmianowy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na 1.5 roku
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/k/11/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 7115f8c258558504

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.