€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji części samochodowych, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 02:55

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji części samochodowych w fabryce z Münster. Zatrudnienie dla Polaków, ze wsparciem ze strony pracodawcy w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Münster, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie przemysłowym, na produkcji części samochodowych
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o pełną realizację planów produkcyjnych
  • konkretne zadania polegają na pakowaniu elementów przy taśmie, obsługiwaniu maszyn, przeprowadzaniu wizualnej kontroli jakości
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku ma obowiązek dbać o dobry stan techniczny, utrzymywać porządek na stanowisku i przestrzegać zasad BHP

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w grupie
  • otwartość
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie, zdobyte w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • pełen etat
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki i bonusy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Niemczech

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/automotive-produkcja-mezczyzni-CID4-IDFGTd5.html

ID ogłoszenia: 9945f14bd9ae30aa