€ od 2200-2650/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków fabryka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 03:18

Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2650 euro brutto miesięcznie, stawka będzie ustalana indywidualnie, zgodnie z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami

Wakaty: 8

Rozpoczęcie: od grudnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna w fabryce kosmetyków pielęgnacyjnych
  • prace przydzielane są przez przełożonego, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem i polegają np. na: przeprowadzaniu kontroli jakości, obsłudze maszyn produkcyjnych, wykonywaniu nieskomplikowanych prac przy taśmie produkcyjnej, dbaniu o ciągłość, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodyscyplina
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne w cenie 450 euro miesięcznie dla pary za miejsce w 2 osobowym pokoju, 250 euro miesięcznie dla osoby w jednoosobowym pokoju i 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju wieloosobowym
  • wysokie wynagrodzenie
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/d5/11/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 4005fba24b078b2a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.