€ 1886/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 06:26

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie z zakwaterowaniem zapewnianym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: pensja wynosi 1886 euro brutto miesięcznie, pracodawca zapewnia również dodatkowo pokrycie części kosztów zamieszkania

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za manualne składanie zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości i pakowanie produktów spełniających wymagane normy
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • optymizm
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdolności manualne
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę w zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • płatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 300 euro miesięcznie od osoby – zamieszkanie jest w bardzo dobrych warunkach
  • opłacenie połowy kosztów za wynajem, dlatego pracownikowi zostaje jedynie 150 euro do pokrycia
  • praca na pełny etat – 5 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/02/19

źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7845c6dc0f1ac2f5

9 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja zabawek Düsseldorf”

  1. Jackenik95 na 21 lutego 2019 @ 12:39

    Witam jestem zainteresowany ofertą

  2. Jestem zainteresowany numer tel. 660 354 799

  3. Szymon Krypczyk na 22 lutego 2019 @ 11:53

    Witam bylbym zainteresowany ta oferta pracy. Pracowalem juz w niemczech na lini produkcyjnej (1,5 roku) tylko ze przy roletach okiennych

  4. AgnieszkaBorun na 22 lutego 2019 @ 14:49

    Witam, jestem zainteresowana ofertą

  5. framko234 na 24 lutego 2019 @ 21:37

    Był bym zainteresowany w raz z żoną państwa oferta pracy prosił bym o kontakt telefoniczny 733250836

  6. Dzień dobry.
    Dwie osoby są zainteresowane ofertą, jednakże nie można aplikować na wskazany adres mailowy. Jeśli oferta jest nadal aktualna, to poproszę o kontakt mailowy: otua3@wp.pl

  7. wiola1978 na 27 lutego 2019 @ 13:31

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą . Proszę o kontakt tel 668-372-980.

  8. patrycja12 na 5 marca 2019 @ 12:41

    jestem zaintersowana oferta razem z chłopakiem

  9. Paolka1010 na 18 lutego 2020 @ 13:22

    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Proszę o kontakt jeśli tak, jestem zainteresowana. 570 430 583

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.