€ atrakcyjne

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu wędlin Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 06:15

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin, kiełbasek we Frankfurcie nad Menem. Zatrudnienie możliwe także dla par i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji/ Pakowanie kiełbasek, wędlin

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt

Opis stanowiska:

  • pakowanie, ważenie i kontrola jakości produktów spożywczych
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • etykietowanie produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania

  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowy
  • możliwość zatrudnienia osób bez znajomości języka niemieckiego
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód​

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie!!
  • mieszkanie (w pełni wyposażone)
  • możliwość zatrudnienia również par!
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • opiekę polskiego koordynatora

Informujemy, że skontaktujemy się wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K.

tel. +48327123991

Kirsch Services Polska -agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

Pierwotne źródło oferty:
www.jobs.pl/pracownik-produkcji-pakowanie-kielbasek-wedlin-oferta-3239026

ID ogłoszenia: 2675c64b2589527e