€ 12,25/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie lodów od zaraz dla par w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2022 01:19

Aktualna od zaraz oferta tymczasowej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie przy pakowaniu lodów w fabryce z Drezna dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Zarobki: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej przy manualnym pakowaniu lodów
  • obowiązkiem będzie również wizualna kontrola jakości raz obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak uzależnień
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • energiczność, sumienność, samodyscyplina
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • punktualność

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • przeszkolenie zorganizowane w języku polskim
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • uniform służbowy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres kontaktowy:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2022, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-lodow-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 550627be39d6661b

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.