€ od 10,45/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca przy pakowaniu zabawek od zaraz Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gernsheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 września 2019 03:09

Od zaraz, ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane również do osób bez znajomości języka. Zatrudnienie przy pakowaniu zabawek dla Polaków w Gernsheim.

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Miejsce zatrudnienia: Gernsheim, Niemcy

Pensja: 10,45 euro brutto na godzinę pracy do 1 października i później 10,62 euro na godzinę pracy brutto + dodatki zmianowe

Zakres zadań:

  • praca przy pakowaniu oraz etykietowaniu zabawek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również kompletowanie zamówień, rozładunek i załadunek i przyjmowanie zwrotów

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • dostępność od zaraz do grudnia 2019
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miejsce zamieszkania
  • opcję podjęcia wspólnej pracy w Niemczech dla par
  • pracę również w soboty i w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie organizacji wyjazdu
  • pomoc przy tłumaczeniach
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-ka-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/niemcy-gernsheim/14690484

ID ogłoszenia: 8525d7005f9b8e8b