€ Do uzg.

Bez znajomości języka Niemcy praca sezonowa 2022 przy zbiorach truskawek i malin w Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: sezon 2022
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2021 01:20

Gospodarstwo rolne z Geiselhöring poszukuje osób do sezonowej pracy w Niemczech 2022 przy zbiorach owoców truskawek i malin. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego będzie również możliwe.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Geiselhöring

Start: kwiecień/maj 2022

Zarobki: do uzg.

Zadania:

Zbiory owoców miękkich – malin i truskawek począwszy od końca kwietnia / początku maja.

Firma Spargel + Beeren Baumann z Geiselhöring poszukuje pracowników na sezon 2022 !

Oferujemy pracę na hali przy pakowaniu szparagi (praca stojąca , przez cały dzień przy taśmie) lub praca przy zbiorach truskawek i malin.

Praca na hali możliwa już od połowy marca, natomisat przy zbiorach pod koniec kwietnia – początek maja.

Przez cały okres pobytu gwarantujemy ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę polskojęzyczną.

Mile widziane osoby opłacające KRUS.

Dalszych informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie pod nr telefonu:

0049 171 5511250.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-praca-na-hali-i-przy-zbiorach-sezon-2022-CID4-IDMOHPS.html

ID ogłoszenia: 19661ba246559c28