€ 7 euro do ręki/h

Bez znajomości języka Niemcy praca w pizzerii dla pomocy kuchennej Lorch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lorch
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 05:10

Pizzeria z Lorch oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech na zmywaku i przy pomocy w przygotowaniu sosów oraz składników do wyrobu pizzy.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Lorch, Niemcy

Zarobki: 7 euro netto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w niewielkiej pizzerii
  • różnego rodzaju prace zlecone przez przełożonego – sprzątanie, zmywanie naczyń, przygotowanie składników
  • dostarczenie surowców
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • samodzielne zapewnienie zorganizowania
  • niewymagana znajomość języka czy doświadczenie
  • duża motywacja oraz chęć do podjęcia pracy w Niemczech
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pizzerii która pracuje w godzinach 11-14 oraz 17-22 we wszystkie dni z wyjątkiem środy, kiedy to pizzeria jest nieczynna
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną. Wiadomość e-mail prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • sylwiapaj01@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomoc-kuchenna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-lorch-baden-wurttemberg/

ID ogłoszenia: 4855754d5e77fe46