€ 733,90 euro /100h

Bez znajomości języka niemieckiego Niemcy praca na produkcji Neckarsulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neckarsulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 listopada 2013 23:51

Firma produkująca ulotki z Neckarsulm poszukuje pracownika na linię produkcyjną bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji ulotek reklamowych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji ulotek

Lokalizacja: Neckarsulm

Zarobki: ok 733,90 euro netto /100h

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie wkładanie ulotek oraz prospektów reklamowych

Oczekujemy:

  • mile widziane będzie znajomość podstaw języka niemieckiego
  • dobra sprawność fizyczna, możliwość podjęcia pracy stojącej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • obowiązkowość, odpowiedzialność, niezawodność

Oferujemy:

  • Pracę na niemieckiej umowie z niemieckim pracodawcą
  • wynikające ze statusu umowy ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne
  • Zagwarantowane minimum 100 h pracy w miesiącu
  • Praca w systemie trójzmianowym
  • 3 dni pracy w tygodniu
  • Praca możliwa w większej ilości czasu, stawka 8,19 euro za godzinę plus 0,31 euro za każdą kolejną wyrobioną godzinę pracy i dodatkowe 3 euro za dojazd.
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w 2 do 4 osobowych pokojach. Koszt to 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
telefonicznie pon-pt w godzinach 9-18 numer:(0049) 15153833413
lub prosimy przesyłać CV na adres: k.maredziak@olympiagroup.de

żródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-na-produkcji-neckarsulm-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 44528f3f263ebf8

3 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka niemieckiego Niemcy praca na produkcji Neckarsulm”

  1. Ania i Sonia na 27 listopada 2013 @ 20:14

    Jesteśmy zainteresowane ofertą .
    Możemy zacząć prace od zaraz .
    Prosimy o kontakt !
    Z góry dziękujemy

  2. Witam.

    Jestem zainteresowany oferta, aktualnie przebywam w niemczech.
    Bardzo prosze o odpowiedz na emai badz nr telefonu: 0152 177 842 06

    Z gory dziekuje:
    Piotr

  3. jedrzejewski na 6 stycznia 2014 @ 21:00

    praca-niemcy24.pl

    Imię i Nazwisko: Tomek Jędrzejewski
    Wiek: 22 lata
    Nie karany
    Uczciwy
    Pracowity
    Bez nałogów

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy i gotowy do
    podjęcia pracy od zaraz. Numer kontaktowy: Telefon: 05441 9958955 lub Mobil: 015730301991.

    Aktualnie mieszkam w Niemczech, Diepholz.