€ 1950-2650/mc brutto

Bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 05:17

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Dortmundu na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych – naturalnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: pensja od 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie – kwota waha się w zależności od znajomości języka, umiejętności, kwalifikacji itp.

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań pomocniczych w fabryce kosmetyków
  • zadania są proste i nieskomplikowane aczkolwiek każda osoba przed ich podjęciem przejdzie gruntowne szkolenie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych, pakowanie, foliowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie
  • pracowitość, uczciwość
  • staranność, niezawodność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 250 euro za pokój jednoosobowy
  • przyjazny, ambitny zespół
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech dla pracowników najlepszych
  • pracę do podjęcia od zaraz

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/a4/06/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8535d061eabdf7d5

4 komentarze na “Bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków Dortmund”

  1. Autodestrucktione na 18 czerwca 2019 @ 09:04

    Jestem zainteresowany podjęciem zatrudnienia tel. +48 793728042, email: gb65801@gmail.com. Grzegorz Brzeziński

  2. Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt +48 787651800 Raincon@wp.pl pozdrawiam Szpakowski Damian

  3. Jestem zainteresowana podjeciem pracy
    email lajoa@wp.pl
    Joanna Pękala

  4. klaudia104210081 na 1 lipca 2019 @ 12:28

    Jestem zainteresowana 731767244