€ od 8,20 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Niemczech w pralni dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 02:52

Sieć pralni zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech w procesie produkcyjnym – obsłudze maszyn. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w pralni

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Stawka godzinowa: od 8,20 do 8,50 euro brutto na godzinę w zależności od regionu, gdzie będzie wykonywana praca

Liczba stanowisk: 1

Obowiązki:

  • praca fizyczna w pralni
  • obsługiwanie maszyn pralniczych – magli, pralek, suszarek
  • sortowanie i składanie odzieży
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, na podstawie umowy niemieckiej
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • zapewnione ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • przyjazne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 21356b7eb890c0d4

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Niemczech w pralni dla Polaków”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani oferta prosze o kontakt.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.