€ 11-15 euro

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie 2014 murarz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 grudnia 2013 21:56

Poszukujemy murarzy na budowę mieszkań i domów. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w Berlinie 2014 w budownictwie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 11-15 euro /h

Zadania:

  • Praca przy murowaniu i tynkowaniu mieszkań i domów.

Oczekujemy:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku murarz
  • poszukujemy osób pomiędzy 25 a 55 rokiem życia
  • dobra kondycja fizyczna
  • fachowość
  • brak uzależnień
  • Dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania do pracy w Niemczech własnym samochodem
  • mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zamieszkanie
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/murarze-do-pracy-w-niemczech-na-budowach-bez-jezyka-berlin-2014/

ID ogłoszenia: 22352beb3669680b

10 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie 2014 murarz Berlin”

  1. Jestem zainteresowany to oferto pracy od zaraz ,posiadam doswiadczenie w branży budowlanej.Prosze pisac na mejla lub dzwonic na num 792278106.

  2. Witam obecnie szukam pracy,zawodu jestem murarzem i posiadam duże doświadczenie w tej branży.Mam 27 lat i jestem gotowy pracować od zaraz za granicą ,obecnie pracowałem juz niemczech na budowie stan surowy +wykączenia ,bez problemowo porozumiewam jezykiem na budowie,Prosiłbym o kontakt na mój numer 781-020-805 Grzegorz

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta pracy jako murarz-tynkarz. mam 25 lat 5 letnie doswiadczenie w tej branzy. Wykonuje tynki najwyzszej klasy. Jesli jestescie Panstwo zainteresowani moja oferta prosze o kontakt pod numerem 725947193. Dziekuje z powazaniem Aleksander

  4. Witam jestem zainteresowany oferta pracy. Pracowalem przy budowie i przy wykonczeniach.
    Jestem gotowy do dluzszego wyjazdu. Pracowalem u jednego pracodawcy w Polsce 8 lat. Jestem mily sympatyczny uczciwy , pracowity i rowniez bardzo dokladny. Zostawiam swoje dane kontaktowe:
    Tel: 729211088 lub 669754404
    Email: krzysztof.trocki@spoko.pl
    Pozdrawiam oraz prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prozby i szybki kontakt 🙂

  5. Jestem z zawodu murarzem z kilkuletnim doświadczeniem jak i również układam kafelki i znam się na rysunkach. Interesuje mnie wasza oferta. Proszę o kontakt +48 507 148 103

  6. Witam !!! Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.W zawodzie murarz-tynkarz pracuje z długim doświadczeniem,wykonuje również inne prace np.wykończenia,regipsy itp. Posiadam prawo jazdy kat b .Bardzo proszę o kontakt maciek 669880657

  7. Jestem gotów podjąć pracę od zaraz posiadam wieloletnią praktykę w kraju i za granicą poparte świadectwami

  8. witam jestem zainteresowany waszą oferto pracę moge podjąć od zaraz mam spore umiejętności w tej branży mój Tel 791663783

  9. jestem zainteresowany

  10. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem. mam około 10 lat doświadczenia w zawodzie.Wyuczony mój zawód murarz-tynkasz. Potrafie odczytac projekty budowlane i postawić budynek od podstaw w stanie surowym. proszę o kontakt na meila lub tel 884978464 Marcin

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.