€ 9 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie spoż. Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2016 04:49

Hurtownia artykułów spożywczych z Hamburga zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera również bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę

Opis zadań:

  • praca na magazynie hurtowni spożywczej
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • prace magazynowe – rozładunek i załadunek towarów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • sprawność i wytrzymałość kondycyjna
  • atutem będzie doświadczenie i znajomość języka nawet na poziomie podstawowym
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz na dłużej
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • dobre zorganizowanie
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • zmianowy system pracy
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony ze składkami i ubezpieczeniem
  • wsparcie na miejscu
  • pomoc przy szukaniu zamieszkania
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • monika.pienkowska@akzent-personal.de

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-magazynie-bez-jezyka-w-hamburgu-jako-komisjoner-art-spozywczych/

ID ogłoszenia: 7545733e480b4daf

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie spoż. Hamburg”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana wasza oferta pracy wraz z moim partnerem .Wyslalismy nasze lebenslaufy na adres w/w .Czekamy na odpowiedz.Pozdrawiam

    Edyta