€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 04:42

Fabryka wyrobów czekoladowych oferuje zatrudnienie na produkcji przy pakowaniu. Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisko pakowacza bez znajomości języka w Berlinie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Numer referencyjny: PPC/WER/N
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania polegać będą na konfekcjonowaniu wyrobów czekoladowych i pakowaniu
  • stała kontrola jakości
  • głównie praca przy taśmie produkcyjnej ale również inne zadania pomocnicze w zakładzie

Oczekiwania:

  • otwartość oraz umiejętność pracy z ludźmi
  • komunikatywność
  • punktualność
  • optymistyczne podejście
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w branży produkcyjnej
  • dużą zaletą będzie znajomość na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie koordynatora
  • pomoc w rozliczeniu i uzyskaniu zwrotu podatku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy
  • druk A1 oraz kartę EKUZ
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system trójzmianowy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 1658365be39ea7f

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji czekolady Berlin”

  1. Andrzej Nowakowski na 11 listopada 2019 @ 19:32

    Jestem zainteresowany ofertą