€ od 15,25 €/h +premie

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Kaufland k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 16 lipca 2020 04:17

Bez pośredników od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie sieci sklepów Kaufland w Möckmühl k. Stuttgartu. Zatrudnienie przy kompletacji towarów, wymagana znajomość liczebników niemiecki od 0 do 9 oraz ich kombinacji.

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.
Magazynier Wydania Towaru/ Komisjoner
Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w miejscowości Möckmühl
(Niemcy, okolice Stuttgartu)

Twoje zadania:

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland w dziale artykułów suchych, chłodzonych lub mrożonych
kompletacja palet mieszanych
odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku
praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 i różnej ich kombinacji w języku niemieckim)
praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Oczekujemy od Ciebie:

gotowości do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta
samodzielnej i rzetelnej pracy
mile widziane doświadczenia w pracy w magazynie
zaangażowania, lojalności i odpowiedzialności
ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód
Zapewniamy Ci:

pracę bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)
odpowiedzialne zadania
bezpośredniego przełożonego (kierownika zmiany) mówiącego po polsku
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,25 € + premia w zależności od wydajności)
liczne dodatki: m.in. dodatek zmianowy, dodatek nocny, dodatek za nadgodziny

Aplikacja przez stronę (krótki link):

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-komisjoner-m%C3%B6ckm%C3%BChl,oferta,7562385

ID ogłoszenia: 8645f0b5a0a69504

3 komentarze na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Kaufland k. Stuttgartu”

  1. PawelDuc na 14 lipca 2020 @ 23:03

    Hallo.
    Zainteresowany jestem praca z waszego ogloszenia. Od czwartku jestem w Neckarsulm.
    Moge zaczac prace od zaraz.
    Prosze o kontakt na Email
    Gabrielabialy,@gmail.com.
    W oczekiwaniu na odpowiedz i
    z poszanowaniem
    Pawel Duc
    Wiek: 35 lat

  2. alanowsky.pl na 24 lipca 2020 @ 11:02

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany
    Posiadam doświadczenie magazynowe w kompletowaniu zamówień oraz posiadam uprawnienia niemieckie na wozki.

    Proszę o kontakt na priv

  3. Witam proszę o kontakt zaneta.m@onet.pl.