€ 11,50-13 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:18

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Dortmund, Niemcy
Pensja: 11,50 do 13 euro brutto na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za odmierzanie składników na postawie strzeżonej receptury producenta
  • konieczne będzie również obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • niektóre osoby będą oddelegowane do pakowania gotowego produktu

Wymagania:

  • świetna organizacja
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • skrupulatność, rzetelność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki a stawkę ustalaną indywidualnie zgodnie z doświadczeniem oraz znajomością języka
  • wsparcie polskiego rezydenta i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w komfortowych warunkach
  • możliwość rozwoju i awansu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„PRODUKCJA CZEKOLADY, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 709594ffa1e9fbee

2 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady Dortmund”

  1. karoluczak na 1 lipca 2017 @ 14:31

    Witam. Czy oferta pracy jest nadal aktualna? Proszę sprawdzić e-mail, zostało do Państwa wyslane CV. Obecnie razem z partnerką mieszkamy w Dortmund i szukamy pracy. Pozdrawiam

  2. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:33

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880