€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowacz słodyczy od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:00

Poszukujemy pracowników na stanowisko pakowacz artykułów spożywczych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz w Gotha.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Gotha

Termin: praca od zaraz

Zarobki: stabilna stawka 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zadania polegają na przygotowaniu zamówień dla klientów.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie artykułów spożywczych, przygotowanie paczek lub całych palet.
  • Inne prace fizyczne polegające między innymi na sortowaniu produktów.

Wymagania:

  • wymagane jest doświadczenie magazynowe
  • duża motywacja
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • obowiązkowość
  • sprawność manualna, zręczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • osoby ze znajomością języka niemieckiego będą mile widziane

Oferujemy:

  • pracę na rok z możliwością przedłużenia dla osób najlepszych
  • zapewniony płatny urlop
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość korzystania z opieki medycznej i świadczeń socjalnych
  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego
  • zapewnione zamieszkanie płatne w wysokości 135 euro plus 20 euro kaucji za wynajem
  • możliwość skorzystania z opcji płatnego przejazdu ze Szczecina do Niemiec

Aplikacja:

Zgłoszenie prosimy przesłać drogą elektroniczną na podany poniżej adres mailowy:

marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-slodyczy-pakowacz-od-zaraz-id278099.html

ID ogłoszenia: 78455242f0ba7fe0

5 komentarzy na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowacz słodyczy od zaraz”

  1. nowasandra na 8 kwietnia 2015 @ 18:30

    witam mam 52 lata jestem szczupla energiczna osoba prcuje w markecie na stoisku mieso wedliny .Zdrowa bez nałogów Mieszkam w Rzeszowie jestem zainteresowana oferta Brdzo prosze o kontakt 795970978 Pozdrawiam

  2. witam. 3 osoby zainteresowane.proszę o kontakt. 505250549

  3. Wszystko fajnie wszystko spoko uprawnienia na wózki są i duże doświadczenie tylko że maile wysłane na podany adres nie są dostarczane a wracają do adresata

  4. anulka1250 na 14 kwietnia 2015 @ 23:16

    Witam
    Razem z siostrą jesteśmy zainteresowane ta oferta pracy. Bardzo potrzebujemy tej pracy
    Bardzo prosimy o kontakt 603382466

  5. robert1967 na 21 kwietnia 2015 @ 09:34

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta pracy i otwarty na nowe wyzwania i mail rob.pru@wp.pl tel 662080731
    Pozdrawiam