€ 9,00/h + zamieszkanie

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:28

Oferujemy zatrudnienie w magazynie logistycznym z Hesji przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Niemcy praca fizyczna dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – magazynier
Miejsce zatrudnienia: Hesja, Niemcy
Zarobki: 9 euro na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się skanowaniem paczek oraz rozładunkiem i załadunkiem
  • do zadań należeć będzie zabezpieczenie przesyłek a także dbanie o odpowiednie składowanie towaru
  • osoba zatrudniona zajmuje się zadaniami porządkowymi

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w nocy
  • mile widziane doświadczenie i znajomość zasad pracy na magazynie
  • przykładanie się do zadań i świetne zorganizowanie czasu pracy
  • sumienność, odpowiedzialność
  • motywacja
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony
  • umowę niemiecką wraz z następującymi dokumentami: druk A1 i karta EKUZ
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • za pracę w nocy obowiązuje dodatek +20%
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • darmowe zamieszkanie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • 48 571 322 118

lub mailowy, na adres:

  • rekrutacja@hrnavigator.com.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-fizyczna-niemcy-bez-jezyka-id431148.html

ID ogłoszenia: 403584dc22a65184