€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie od zaraz Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:22

Magazyn z Turyngii zatrudni Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, rozładunku i załadunku towaru. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób, mogących pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Turyngia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie zbieraniem zamówień na potrzeby sklepów i przygotowaniem towaru do wysyłki. Zadania polegać będą na pakowaniu i przepakowywaniu towaru na palety. Produkty pracownik będzie skanował za pomocą skanera ręcznego. Inne zadania fizyczne jak np. rozładunek, załadunek, zadania przy utrzymaniu porządku mogą być zlecone.

Oczekiwania:

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • aktualne ubezpieczenie na 30 dni przed wyjazdem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie pełna mobilność
  • brak problemów z dotarciem na rozmowę kwalifikacyjną
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 9956ef537c37d9f

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie od zaraz Turyngia”

  1. dareklewanski na 3 kwietnia 2016 @ 10:04

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą na magazynie w Turyngii. Id ogłoszenia : 9956EF537C37D9F.
    Pozdrawiam
    Dariusz Lewański